סמיט טולס – מובילה בתחום כלי העבודה והתעשייה בישראל

בשנת 1957, יוסף (ג'ולס) סמיט הקים את חברת סמיט טולס, משפחתית בעלת מסורת של מעל 60 שנות ניסיון בייבוא, שיווק והפצה של כלי עבודה, אביזרים לכלי עבודה ומוצרים לתעשייה, בניין, בית וגינון. החברה, בבעלותו של בנו, איתן סמיט, מייצגת בבלעדיות מותגים מובילים כמו Hunter, Sigma, Karbosan, Arrow, Super-Bag, Nomad, Smith, Klips, Irwin, Ampro, ו-Virax.

סמיט טולס מייבאת לישראל מעל 34 מותגים שונים המכילים מגוון רחב של כלים חשמליים, כלים נטענים, אביזרים לעבודה וציוד לחיתוך קרמיקה, בגדי עבודה וציוד בטיחות, ועוד. המוצרים של סמיט טולס, הנבחרים בקפידה, עוברים בקרת איכות מיטבית ומקצועית, מה שמבטיח איכות, חדשנות ובטיחות מעל הכל.

עם רשת שיווק מקיפה של מעל 1500 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ, סמיט טולס מאפשרת אספקה מהירה ויעילה לכל הלקוחות. מוצרי החברה ניתנים לרכישה אצל משווקים בתחום כלי העבודה והבניין, אספקה טכנית, רשתות שיווק, מגרשי חומרי בניין ועוד.

סמיט טולס אינה רק מספקת כלים, אלא גם שותפה מהימנה לעסקים בתחום – החברה מספקת שירות אישי וייעוץ מקצועי ללקוחותיה, עוזרת להם לבחור את הכלי הנכון לעבודה, ומבטיחה שהם מקבלים את הפתרון הטוב ביותר לצרכיהם.

ב-Smith Tools תמצאו את המוצר המתאים לכל עבודה, באיכות מובטחת ושירות מקצועי. אנו מאמינים ביציבות, אמינות ואיכות, ובאמצעות המותגים המובילים שאנו מייבאים ומייצגים, אנו מעניקים ללקוחותינו כלי עבודה שיעזרו להם להצליח בכל פרויקט.

כלי עבודה של סמיט טולס – הבחירה הנכונה למקצוענים, לעסקים ולכל מי שמעריך איכות ואמינות!